Gel Gör

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Üç Artı Bir 2.Bölüm

Üç Artı Bir 2.bölümü Şampiyonlar Ligi 2013 finalinden hemen sonra yayına girdi. Üç Artı Bir programının normal yayın süresi 23:30 dan 24:00 kaymış oldu. Gece şovundan önce yayınlanan finalde Borussia Dordmund - Bayern Münih finali oldu ve gecenin galibi Arjen Robben'in 89. dakikada attığı golle 2-1 Bayer Münih oldu. Star ekranlarında canlı olarak yayınlanan 2013 Şampiyonlar Ligi finali, Üç Artı Bir programını seyretmek isteyen izleyicileri bekletmiş oldu.


Üç Artı Bir Mizah programının 2.bölümü ;

İbrahim Büyükak'ın ilk programdan sonra yaşadığı etkileşimler ve izlenimlerini aktarması ile dolu dolu başladı. İbrahim Büyükak'ın babasının bir yatak firmasında müdür olarak çalışması üzerine başlayan muhabbet ile mizahi olarak zor anlar yaşadı. Geçmiş zamanlarında İbrahim'in babasına yardım etmek için yatak yapımının detaylarını öğrenmesi ve satışlarında bulunması ve devamında yatakta iyiyim mizahi yaklaşımı stüdyodaki izleyicilerin kahkahalar atmasına neden oldu.

Üç Artı Bir ekibi 2.bölüme hazırlanırken hafta ortasında Oğuzhan Koç'un ailesi ve akrabaların gelmesi ekibe moral olmuş, ziyaretleri bittiğinde Oğuzhan'ın kuzeni tavşanını unutunca tavşan bir anda soluğu gece şovunda almış oldu. Artık Üç Artı Bir programının tavşanı diyebileceğimiz isimsiz tavşana programda sosyal medya üzerinden isimde arandı. #Tavşanaisim hashtag'iyle aratıp yakıştırılan isimleri görebileceğiniz gibi ilgili hashtag ile isim önerinizi paylaşabilirsiniz.

 Üç Artı Bir programının 2.bölüm konukları Elidor Miss Turkey finalistleri oldu. Bu sene Elidor güzellik yarışmasına rekor bir başvuru olduğu ve bu sayının 3041 olduğu bilgisi canlı yayında Eser Yenenler tarafından paylaşıldı. Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında dereceye girecek güzeller dünya çapında düzenlenecek yarışmalarda Türkiye'yi temsil edecek olması ve güzelleri yakinen tanımak adına aynı zamanda 20 güzel finalistin gece şovundan konuk edilmesi izleyiciler için sürpriz niteliğinde oldu.

 Birinci konuk Emine Özdemir - 88 doğumlu. Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yöneticiliği 3. sınıf öğrencisi. Plates eğitmenliği yapıyor aynı zamanda. Gözlerinin bal rengi olması ile çıkan muhabbette Oğuzhan Koç'un " bal iki aynının dikkatini çekti " esprisi sosyal medyada sınırsız yersiz mizah olan programın sloganına bu laf cuk oturdu tabiri kurdu.

 İkinci konuk olan Rüvayda Öksüz, 19 yaşında İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri 1. sınıf öğrencisi.

 Üçüncü konuk Sinem Kösem, 90 doğumlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Haberleşme 4. sınıf öğrencisi.

 Dördüncü konuk Cansu Vatansever, Anadolu Üniversitesi Zihinsel Engelliler Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi. Eser Yenenler'in Elidor finalistine sorduğu, Kolunuzdaki dövmenin anlamı nedir ? sorusuna Cansu Vatansever Latince kendi kanatlarıyla uçan kız anlamında cevap verdi.

 Beşinci Konuk Ahu Ağırbaş, 87 doğumlu. Öz geçmişinde yer alan onlarca hobisine karşılık Oğuzhan Koç ; Bize bir şey bırakmamışsın diyerek tabi ki espriyi patlattı. BKM oyuncularının her gelen Elidor finalistine sorduğu ıssız adaya düşseydin yanında götüreceğin üç şey nedir sorusunu, Konuk Ahu Ağırbaş'a yanına götüreceğin üç hobin nedir olarak sorması organik mizahın kanıtıydı.

 Altıncı Konuk Berrin Keklikler, 18 yaşında ve programa girişi ile dikkat çeken güzele Oğuzhan Koç'un ilk defa gelen gideni aratmıyor diye söylemesi stüdyoda neler oluyor havası yarattı. Sanırım BKM oyuncuları 20 güzel kızın büyüsüne kapıldı :) Diğer Elidor finalistleri sırasıyla hızlı bir şekilde programda konuk olarak yerlerini aldı.
Emel Erdemanar
Ekin Güngör
Meltem Keklik
Merve Üçer
Ebru Akyıldız
Cansu Önder
Oya Unustası
Vildan Albayrak
Ezgi Avcı
Elif Ölker
Pınar Karadaş
Melis Uzyıldırım
Leyla Köse
Burcu Çay



 Elidor Miss Turkey 2013 yarışması 31 Mayıs Cuma akşamı Star ekranlarında 21:00'den itibaren yayınlanacak.

Uzun boyu ile dikkat çeken Elidor finalisti Burcu Çay ile Evrim Teorisi resmini oluşturmaya çalışan oyuncular yersiz bir organik mizah yapmış oldular.



Üç Artı Bir 2. bölüm programının Elidor güzellerinden sonraki konuğu Bakırköy'de Mezarlık işleri yapan Şeref Özdemir oldu. Mezarlık üzerine esprisel sorulara soğuk kanlı olarak Şeref abinin cevap vermesi oyuncuları mizahi tedirginlik yarattı.

Sosyal Medyada Şeref abiye büyük ilgi vardı. Mezarcı Şeref abi ile ilgili yüzlerce twit atıldı. Programda ayrıca  İnteraktif Mezarlık skeci ve Estetik skeci izleyenleri güldürdü.

Program finalinde tavşana isim 62 olarak belirlendi mizahi oyuncular tarafından. Programda yapılan gaflar ile ilgili yorumlar yapılarak öz eleştiri de bulundu oyuncular. Gecenin en iyi twiti mitodaci kullanıcısına aitti.



Üç Artı Bir 2.Bölümü full izlemek için Buraya Tıklayınız.
Resmi Dijital platformlarda paylaşıma açık görüntü, video ve ses kayıtlarını sitemiz üzerinden paylaşıyoruz. Üç Artı Bir programını kesintisiz tek part olarak izleyebilmeniz için Buraya kısmını tıklamanız gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder